Skip to content

ARTUS LOESCHER Dla Ciebie

Dla Ciebie to usługa spersonalizowane do Twoich potrzeb. Została zaprojektowana tak, aby zapewnić Ci radość z kwiatów przy minimalnym zaangażowaniu z Twojej strony.

“Dla Ciebie” to holistyczna i rozległa usługa z kreatywnymi zdolnościami. Jest to jedyna w swoim rodzaju oferta, w ramach której jeden z naszych kreatywnych florystów (którzy szczycą się niezwykłą dbałością o szczegóły) będzie dostępny, aby nadać styl Twojemu domowi, zająć się aranżacjami kwiatowymi podczas Twojego ślubu, urodzin, zaręczyn.

Chcesz wiedzieć więcej? Zamówić kwiaty, bądź porozmawiać o usługach? 

Zadzwoń: +48 500 584 284

Poza stylizacją domu, Artus Loescher oferuje spersonalizowany kalendarz; specjalnie zaprojektowana usługa, aby spełnić wszystkie Twoje potrzeby kwiatowe. Niezależnie od tego, czy chodzi o subskrypcję cotygodniowej dostawy i umiejscowienia kwiatów, czy o gwarancję, że ważne okazje (takie jak urodziny i rocznice) nigdy nie zostaną zapomniane; odciąż swój harmonogram i pozwól nam pomóc sprawić przyjemność Twoim bliskim.

Skontaktuj się z nami już teraz, a specjalista z naszego zespołu omówi z Tobą Twoje potrzeby i dokładnie omówi Twój osobisty styl. Dzięki temu procesowi każda zaplanowana dostawa kwiatów będzie zgodna z Twoimi pragnieniami.

Będziemy pamiętać za Ciebie !