Skip to content

Polityka Prywatności Artus Loescher Galeria Kwiatów

Dziękujemy za zainteresowanie naszą galerią kwiatów i dokonanie zakupów w naszym sklepie internetowym. Jako firma dbająca o prywatność swoich klientów, chcemy zapewnić Cię, że Twoje dane osobowe są u nas bezpieczne i chronione zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

  1. Administrator danych osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Artus Loescher s.r.o. z siedzibą Republice Czeskiej, Chudenická 1059/30, Hostivař, 102 00 Praha, Nr rejestru: 07970005. 

  1. Cele i podstawy przetwarzania danych osobowych

Twoje dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji umowy sprzedaży zawartej między nami, w tym do dostarczenia zamówionych towarów oraz wystawienia faktury VAT. Podstawą prawną przetwarzania danych jest wykonanie umowy oraz prawnie uzasadnione interesy administratora, w tym marketing bezpośredni.

W celu realizacji umowy sprzedaży, przetwarzamy następujące dane osobowe: imię i nazwisko, adres zamieszkania lub adres do wysyłki, adres e-mail, numer telefonu.

  1. Odbiorcy danych osobowych

Twoje dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom, które pomagają nam w realizacji zamówień, w tym dostawcom i kurierom. W przypadku wystawienia faktury VAT, Twoje dane będą przekazywane do organów podatkowych.

Nie udostępniamy Twoich danych osobowych podmiotom trzecim w celach marketingowych bez Twojej wyraźnej zgody.

  1. Okres przechowywania danych osobowych

Twoje dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji umowy sprzedaży oraz do czasu wygaśnięcia roszczeń z umowy, a także w celu wykonywania prawnie uzasadnionych interesów administratora. W przypadku danych przetwarzanych na podstawie zgody, Twoje dane będą przechowywane do momentu jej cofnięcia.

  1. Twoje prawa

Masz prawo do wglądu, poprawiania, usuwania swoich danych osobowych, a także ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Masz również prawo do przenoszenia danych osobowych, jeżeli dane te są przetwarzane automatycznie na podstawie umowy lub zgody.

Możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

W celu realizacji swoich praw możesz skontaktować się z nami za pomocą danych kontaktowych podanych na naszej stronie internetowej.