Skip to content

Kwiaty i rośliny stabilizowane

Zakonserwowane, czy również tak zwane stabilizowane kwiaty i rośliny są niezwykle odporne i trwałe. Przy odpowiedniej pielęgnacji możesz cieszyć się swoim naturalnym, pachnącym produktem przez lata. Naturalne rośliny i kwiaty stabilizowane nie wymagają przycinania ani podlewania, jak również nie potrzebują światła słonecznego. Jedyne czego wymagają, to sporadycznego usuwania kurzu… NIE SA to kwiaty i rośliny suszone- ich kolor, wygląd i tekstura są takie same jak u kwiatów świeżych. 

 

Proces i informacje

Świeżo zebrana roślina wchodzi w zastrzeżony proces w celu wchłonięcia określonej mieszanki 100% opartej na roślinach i biodegradowalnej formuły konserwującej. Płyn konserwujący zastępuje soki i wodę w roślinie, skutecznie tworząc nieruchomy obraz natury, tworząc unikalny i w 100% naturalny produkt. Zakonserwowane kwiaty i rośliny pozostają piękne i niezmienione przez wiele miesięcy bez podlewania, lekkie i praktycznie bezobsługowe.
Podstawowa metoda konserwacji kwiatów i roślin istnieje od wielu lat, ale po raz pierwszy została opatentowana jako proces przemysłowy ponad 25 lat temu. Technologia została zoptymalizowana i powiększona do dzisiejszej wydajnej operacji na dużą skalę.

Dekoracja wnętrz z elementami roślinnymi to trend zarówno w przestrzeniach prywatnych, jak i publicznych. Wertykalne ogrody lub tworzenie wewnętrznych terenów zielonych zapewniają naturalny dotyk, który daje poczucie spokoju, zachęcając do relaksu i, oczywiście, radości pięciu zmysłów. Wszystko to można osiągnąć przy użyciu kwiatów i roślin stabilizowanych, aby efekt utrzymał się na lata. 

PolishArabicCzechEnglishFrenchGermanSpanish